Jak probíhá celý proces?

YDeální cesta, která funguje
1

Poznání problému

Na první schůzce si od vás zjistíme všechny informace ohledně situace, ve které jste se ocitli, a jaký je váš cíl. Zároveň pro vás informačně načrtneme, jaké možnosti a formy spolupráce vám umíme nabídnout.

2

Detailní prostudovaní situace

V první fázi spolupráce zjišťujeme veškeré vaše závazky, jejich výši a stav pohledávek. Pátráme, v jaké fázi vymáhacího procesu se závazky nacházejí, do jaké míry jsou tvořené jistinou a do jaké příslušenstvím. Spolu se závazky potřebujeme mít přehled i o zbylých výdajích, stejně jako o příjmové položce vašeho rozpočtu.

3

Návrhy řešení

Ve druhé fázi vám představíme zjištěné informace spolu s návrhem řešení. Na zpracování návrhu se podílejí advokáti, a to za pomoci aktuálních legislativních novinek. Při stanovování řešení je rovněž potřeba důkladná znalost finančního trhu. Opíráme se o informace získané od analytiků, kteří kromě finančního trhu monitorují i trh realitní či kapitálový.

4

Zahájení procesu návratu
do vašeho života

Ve třetí části pak dochází k realizaci řešení. Postupně zahájíme proces restrukturalizace vašich závazků a získání ztracené solventnosti.

Můžeme Vám
pomoci?

Kontaktujte nás

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google ochrana soukromí a smluvní podmínky.

YD Help4you s.r.o.

Na Poříčí 1071/17
110 00 Nové Město
IČO: 11645105
Zodpovědná osoba: Tadeáš Franc
Zapsáno v OR u Městského soudu v Praze sp. zn. C 352 302